HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zručští házenkáři Jan Tůma, Štěpán Mikšík a Matěj Karban převzali v Novém Veselí stříbrné medaile

HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – PŘEDÁNÍ MEDAILÍ – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Slavnostní ocenění starších dorostenců Nového Veselí za zisk stříbrných medailí v sezoně 2022/23, ohlédnutí za přípravou

Zručští házenkáři Jan Tůma, Štěpán Mikšík a Matěj Karban převzali stříbrné medaile

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Nové Veselí – Před úvodním mistrovským zápasem mužů Nového Veselí proti Plzni v Chance extralize sezony 2023/24 se uskutečnilo slavnostní ocenění starších dorostenců za zisk stříbrných medailí v sezoně 2022/23. Mezi oceněnými byli i zručští házenkáři nastupující v barvách Nového Veselí Jan Tůma, Štěpán Mikšík a Matěj Karban.

V neděli 17. září 2023 se pro dorostenecké týmy rozjel nový soutěžní ročník 1. ligy mladšího a staršího dorostu. Ještě před tím je na čase ohlédnout se za letní přípravou obou našich týmů, soustředěním a absolvovanými turnaji.

Dorostenci zahájili svou přípravu v neděli 23. července 2023. Během léta čekal hráče náročný program herní, silové, kondiční přípravy, nechybělo ani tradiční kolo s Dědkem. Po měsíční přípravě v domácích podmínkách vyrazili dorostenci na týdenní herní soustředění do Kutné Hory, na které bezprostředně navazoval prestižní turnaj v německém Lipsku (informovali jsme na FB 5. září 2023). Po několika dnech oddechu zakončili dorostenci letní přípravu tradičním domácím mezinárodním turnajem Sokol Cup (informovali jsme rovněž na FB 9. září 2023). (Josef Tůma – foto: Martin Duroň, Kateřina Tůmová, Lucie Navrátilová, Petr Dlouhý)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)

Facebook Comments

Napsat komentář