HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zručský májový běh 2021, 7. ročník, opět s mladými házenkáři Jiskry

Zručský májový běh 2021 – 7. ročník

Závodů se opět zúčastní mladí házenkáři Jiskry, budou obhajovat čtyři loňské medaile a vytvořené osobní rekordy

 Zruč nad Sázavou – Atletický oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou pořádá ve dnech 14. – 16. května 2021 sedmý ročník Zručského májového běhu v prostorách zámeckého parku. Závodů se opět zúčastní mladí házenkáři Jiskry, budou obhajovat čtyři loňské medaile a vytvořené osobní rekordy. Pořadatelé připravili pro závodníky trasy v délce 150 metrů, 300 metrů, 600 metrů, 1100 metrů, 10100 metrů, speciální rodinnou štafetu na 4 x 600 metrů a Lidový nadační běh pro Davídka – 3100 metrů.

Závod se koná pouze pro přihlášené předem. Registrace online končí 9. května 2021.

Absolutní vítěz a vítězka hlavního závodu – hotovost v hodnotě 3.000 Kč,

rekordman a rekordmanka hlavního závodu – 2.000 Kč, u ostatních tratí včetně štafety – věcné ceny.

Vítězové kategorií minižáků, nejmladších žáků, mladších žáků, starších žáků, mužů a žen – poháry za 1. místo

První tři v každé kategorii – medaile, diplom (podepsaný Ludmilou Formanovou a Jarmilou Kratochvílovou) a další ceny v hodnotě 50.000 Kč.

Ve startovním balíčku obdrží všichni závodníci perníkovou medaili, chytré pravítko, startovní číslo včetně jména s čipem a obálku s mapou závodu.

Veškerý výtěžek z Lidového běhu bude darován Davídkovi z Řendějova, který trpí atypickým autismem!

HISTORIE

 ZRUČSKÝ MÁJOVÝ BĚH 2020 – 6. ROČNÍK

Šestadvacet házenkářů Jiskry bojovalo na 6. ročníku Zručského májového běhu 2020, získalo ve čtyřech kategoriích tři zlaté a jednu bronzovou medaili

Zlatá medaile: Felix Pustka, Martin Jindřich a Matěj Karban, bronzová: Adam Petrík

Zruč nad Sázavou – Atletický oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal ve dnech 20. – 24. května 2020 šestý ročník Zručského májového běhu v prostorách zámeckého parku. Pořadatelé připravili pro závodníky trasy v délce 150 metrů, 300 metrů, 600 metrů, 1100 metrů, 10100 metrů, speciální rodinnou štafetu na 4 x 600 metrů a Lidový nadační běh pro Pavlíka – 3100 metrů. Celkově se soutěžilo v sedmnácti kategoriích, kterých se zúčastnilo 378 závodníků + 4 štafety. Bylo překonáno několik traťových rekordů. Rodinnou štafetu (muž/žena/chlapec/dívka) si zkusilo kvarteto družstev, Lidový nadační běh dokončilo 101 borců. Veškerý výtěžek z Lidového běhu byl darován vybrané rodině ze Zruče nad Sázavou. Perníkové medaile pro účastníky napekla a ozdobila Renata Váňová.

Zručského běhu se kromě atletů Jiskry, známých i neznámých občanů Zruče nad Sázavou a okolí, přespolních specialistů z různých oddílů atd. zúčastnil i téměř kompletní mládežnický házenkářský tým Jiskry pod vedením trenéra Václava Starého. (jot – foto z loňského běhu: Josef Tůma, Jindřich Pustka, Antonín Kříž)

FOTOGRAFIE:

Facebook Comments

Napsat komentář