Zručský házenkářský výběr součástí tréninkového kempu pražských dorostenců

Zručský házenkářský výběr součástí tréninkového kempu pražských dorostenců, v přípravném utkání padlo jedenapadesát branek

V přátelském utkání vstřelilo po čtyřech brankách trio hráčů Jiskry – Červinka, Jindřich a Kafka

Ledeč nad Sázavou – Týmy starších a mladších dorostenců Sokol Praha Vršovice zahájily po třítýdenní letní přípravě tréninkový kemp v Ledči nad Sázavou. Ve středu si pozvaly k přátelskému utkání výběr celku Jiskry Zruč nad Sázavou. Utkání bylo po dohodě hráno na tři třetiny po dvaceti minutách. Přípravný zápas se Sokolem Praha Vršovice ve Sportovní hale v Ledči nad Sázavou prověřil, jak je na tom vršovický Sokol před vstupem do podzimní části soutěže druhé ligy.

Mix tým Jiskra Zruč nad Sázavou – Dorosty Sokol Praha Vršovice 22:29 (10:7 9:13 3:9)

Sestava a branky Jiskry: Vinc, Svoboda – Mikšík 3, Červinka 4, Jindřich 4, Kafka 4, Šveněk 2, Petrík 1, Růžička, F. Flekal 2, Zeman 1, Pustka, Zahálka 1. Trenéři: Jindřich Pustka, Lukáš Kafka.

Statistiky utkánínapomínání: 2/2, vyloučení: 0:1, rozhodčí: J. Jestříbek. Diváků: 22.

Soupiska Sokol Praha Vršovice: Barták, Pejša, Kadlec, Přáda, Kutiš, Mikšovský, Mikulášek, Müller, Mojžíšek, Waltr, Karnet, Lojík, Veselovský, Veverka, Štegl. Trenérský tým: J. Jestříbek, T. Matějašek, M. Posejpal, J. Tkadlec. (jot, kat – foto: Josef Tůma)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)