Za Spartu Kutnou Horu hrají zručští házenkáři Lukáš Kafka a Martin Felis

SPARTA KUTNÁ HORA S HRÁČI JISKRY ZRUČ NAD SÁZAVOU LUKÁŠEM KAFKOU A MARTINEM FELISEM

V jedenáctém druholigovém kole odehrál tým mužů Sparty poslední podzimní utkání, ve kterém doma nestačil na jasně lepší Třeboň a nebude mít rozhodně klidnou zimní přestávku, krčí se totiž na posledním místě s pouhými třemi body.

Kutná Hora – V neděli 4. prosince 2022 měl kutnohorský tým mužů na programu poslední podzimní mistrovské utkání 2. ligy JV-Čechy, když v rámci 11. kola přivítal od 17 hodin ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské soupeře z Jižních Čech – tým  Jiskry Třeboň.

Valnou část nedělního utkání odchytal Valeš, který si připsal osm zákroků a měl úspěšnost 22,2 %, cca na pět minut 2. poločasu ho nahradil Šnajdr, který měl jeden zákrok a úspěšnost 25 %.

Sparta Kutná Hora – Jiskra Třeboň 18:31 (7:15)

A jak se dařilo jednotlivým hráčům v útoku? Nejlepší, ovšem pouze 50 % úspěšnost měla trojice Hovorka, Klouček, D. Polívka – všichni 2-1, dále Novák 9-4, Kafka 5-2, Ishchenko 18-7, Pektor 4-1, Falge 7-1, Felis 3-0 a Fišera 1-0. Tedy nic moc, spíše velká bída!!!

Sestava a branky: Šnajdr, Valeš – Ishchenko 7, Novák 4, Kafka 2, Falge 1, Hovorka 1, Klouček 1, D. Polívka 1, Pektor 1, Felis a O. Fišera. Trenér: Šnajdr Vít.

Statistiky: napomínání: 0 – 2, vyloučení: 1 – 0, sedmičky: 4/3 – 2/1, rozhodčí: Čapek – Dvořáček, diváci: 44.

11. Sparta Kutná Hora 10 1 1 8 228:319 3

Další program: Utkání 2. kola Jiskra Havlíčkův Brod – Jiskra Třeboň se bude dohrávat v neděli 11. prosince 2022, kutnohorský celek se představí v jarní sezoně 2023 na své palubovce 5. února proti Lokomotivě Vršovice. (Petr Vobořil, Josef Tůma – foto: Kateřina Tůmová)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)