Z Úval přivezli mladší žáci plný počet bodů

Mladší žáci cestovali do Úval, porazili áčko i béčko Kutné Hory. V dohrávce HC Kolín a získali šest bodů do tabulky

Mladší žáci Jiskry zajíždí ve čtvrtém trojkole do Mělníka, utkají se s celky – Házená Mělník, AŠ Mladá Boleslav a Sokol Kostelec n. L.

Úvaly – Mladší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 3. čtyřkole mistrovského ročníku středočeské ligy celky do Úval, utkali se s celky – Sparta Kutná Hora A a Sparta Kutná Hora B. V dohrávce 2. kola se potkali s HC Kolín. Se Sokolem Úvaly A hráli mimo soutěž (pozn.: všechna první utkání jednotlivých týmů se všemi soupeři se hrají na skóre, ostatní utkání se již hrají bez počítání skóre a výsledků). V letošním ročníku startuje 15 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 15 minut s 10 minutovou přestávkou.

Všechna první utkání jednotlivých týmů se všemi soupeři se hrají na skóre, ostatní utkání se již hrají bez počítání skóre a výsledků.

Sparta Kutná Hora A – Jiskra Zruč nad Sázavou 3:18 (2:11)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Tlach 2, Kroutil, Smejkal 1, Kirňák, Edr 5, Sixta 2, Božík 3, Dudák, Chudoba, Pustka 5/1, Zeman. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 0/0, branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Pokorný Ladislav, Bossanyi Daniel, diváků: 14.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 26:9 (12:5)

Sestava a branky Jiskry: Bernard 1 – Tlach 2, Kroutil 1, Smejkal, Kirňák 2, Edr 4, Sixta, Božík 5, Dudák 3, Chudoba, Pustka 6, Zeman 2.  Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka.

HC Kolín – Jiskra Zruč nad Sázavou 8:18 (6:9)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Tlach 8, Kroutil, Smejkal, Kirňák, Edr 5, Sixta 1, Božík 4, Dudák, Chudoba, Pustka, Zeman. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka.

15. Házená Poděbrady 9 0 1 8 45:152 1

Tabulka střelců: Ondřej Kulhánek – Kostelec n. L. – 108, Matěj Havel – Úvaly A – 61, Kateřina Janoušková – Mladá Boleslav – 48, Vítězslav Chudý – Mělník – 45, Jan Beneš – Kostelec n. L. – 42, Jiří Edr – Jiskra Zruč nad Sázavou – 39, Dominik Hozman – Kostelec n. L. – 39, Jan Tlach – Jiskra Zruč nad Sázavou – 30, Tobiáš Sixta – Jiskra Zruč nad Sázavou – 29, atd.

Příští program: čtvrté trojkolo (17. října)