HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil dvoudenní kemp starších žáků

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – KEMP KV SKSH – INFO – FOTO | Ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil dvoudenní kemp starších žáků

Z Jiskry Zruč nad Sázavou se kempu zúčastnil Dominik Bernard

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Ve dnech 10. – 11. 6. 2023 se ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou uskutečnil kemp chlapců. V průběhu soustředění se odehrál přípravný zápas s Ústeckým krajem. Rozhodčími utkání byli Jindřich Pustka a Štěpán Mikšík. Středočeský tým prohrál, ale o výsledek nešlo. Byla to příprava v rámci tréninkových jednotek krajského výběrů starších žáků SKSH na turnaj výběrů krajů.

Soupiska SKSH: Lions Hostivice (Barnáš Kryštof, Suchánek Benjamin), Jiskra Zruč nad Sázavou (Bernard Dominik), Sparta Kutná Hora (Kostrec Jan, Pektor Oliver), Sokol Úvaly (Antoš Jakub, Macurek Štěpán, Havel Matěj, Kříž Matyáš, Šotola Martin), TJ JM Chodov (Stráda Vojtěch,  Stráda Vít), Sokol Bělá pod Bezdězem (Loukota Patrik), Házená Mělník Valoušek Vít)

Turnaj výběrů krajů

Turnaj výběrů krajů (23. – 25. června 2023) je jedním z největších mládežnických házenkářských turnajů. Chlapeckou kategorii hostí v roce 2023 Liberec, dívky se poperou o pohár ve Zlíně. Za Středočeský kraj jsou v nominaci i zručští házenkáři Dominik Bernard a Lukáš Pajer. (Josef Tůma – foto: Alois Salák)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)

Facebook Comments

Napsat komentář