HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnila exhibice házené za účasti 17 hráčů

Dorostenečtí odchovanci Jiskry odehráli exhibiční utkání se současnými hráči oddílu házené

Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnila exhibice za účasti 17 hráčů

Zruč nad Sázavou – Dorostenečtí odchovanci Jiskry se současnými hráči se v týdnu domluvili, že odehrají ve sportovní hale po skončeném turnaji starších žáků přátelské utkání. Sešlo se jich sedmnáct, spravedlivě se rozdělili a poté odehráli za řízení sudího Davida Vince 2 x 25 minut zajímavé střetnutí. V úvodu utkání dlouho vedli modří, poté převzali iniciativu oranžoví. Dostali se do sedmibrankového vedení, které v závěru střetnutí mohutně modří dotahovali, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.

Jiskra Zruč nad Sázavou modří – Jiskra Zruč nad Sázavou oranžoví 28:31 (14:20)

Sestava a branky modří: B. Jelínek (Kovofiniš Ledeč nad Sázavou) – Taso Aye 6, Šťastný, Mikšík (Sokol Nové Veselí) 5, Kulhánek (Kovofiniš Ledeč nad Sázavou) 3, Ruth 3, Kafka 8, A. Herud 3.

Sestava a branky oranžoví: M. Svoboda (Kovofiniš Ledeč nad Sázavou) 1 – Petrík (Kovofiniš Ledeč nad Sázavou) 7, Jindřich 3, Tůma 8 (Sokol Nové Veselí), Kopecký 2, Šveněk 4, Pajer 2, Růžička 3, Lebeda 1.

Jan Tůma, hráč oranžových, jeden z tvůrců utkání: ,,Jsem rád, že jsme se sešli celkem v hojném počtu, setkali se po mnoha mistrovských zápasech v jiných týmech (Sokol Nové Veselí, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou) znovu v hale ve Zruči nad Sázavou a sehráli skvělé exhibiční utkání, kde se místy i jiskřilo, ale zároveň užilo  mnoho srandy. Chtěl bych tímto také poděkovat trenérovi Václavu Starému za pomoc se zajištěním utkání a sportovní haly. Poděkování patří i dvojici u časomíry – Matěji Karbanovi a Kateřině Tůmové.“ (jot – foto: Josef Tůma)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)

Facebook Comments

Napsat komentář