V prvoligovém starším dorostu Nového Veselí hraje zručský házenkář Jan Tůma

SOKOL NOVÉ VESELÍ S HRÁČEM JISKRY ZRUČ NAD SÁZAVOU JANEM TŮMOU

Starší dorostenci vstoupili do zápasu velmi dobře a hned od úvodních minut začali budovat svůj náskok. Do poločasu šli s vedením o osm branek. Druhá část pokračovala v nastaveném tempu, Novoveselští nedali domácím šanci a svůj náskok naopak ještě navyšovali až na konečných 22:36.

Úvaly, MostDorostenecké týmy sehrály v neděli 27. listopadu 2022 10. kolo 1. ligy mladších i starších dorostenců na půdě soupeřů! Mladší dorostenci se vydali na dalekou cestu k soupeři HK Baník Most. První poločas zápasu byl vyrovnaný, ovšem vstup do druhé půle se hostujícím hráčům vůbec nepovedl a museli po úvodní čtyřminutovce stahovat až pětibrankový náskok domácích. Oddechový čas vrátil hosty do zápasu a skóre se postupně vyrovnalo. Do konce zápasu si oba týmy vybojovaly náskok dvou branek, ale navzájem vždy dokázaly reagovat. Poslední minuty ovšem patřily domácím, kteří vyrovnali na 37:37. Stejně jako poslední sekundy, kdy z poslední akce vteřinu před koncem dokázali domácí skórovat, a berou tak dva body. Starší dorostenci vstoupili do zápasu na půdě TJ Sokol Úvaly velmi dobře a hned od úvodních minut začali postupně budovat svůj náskok. Do poločasu šel hostující tým s vedením o osm branek. Druhý poločas pokračoval v nastaveném tempu, hosté nedali domácím šanci a svůj náskok naopak ještě navyšovali až na konečných 22:36.

Ve starším dorostu Nového Veselí hraje zručský házenkář Jan Tůma.

Starší dorost:

Sokol Úvaly – Sokol Nové Veselí 22:36 (12:20)

Sestava a branky Nového Veselí: Doležel, Dufka – Popela 7/1, Říha 6, Flajsar 5/1, Duroň 3, F. Tůma 3, Ogoun 3, Jochman 2, Honc 2, Musil 2, Svoboda 1, J. Tůma 1, Da. Dlouhý 1, Chvátal. Trenér: Ivo Škrdlant.

14. Sokol Úvaly 10 1 0 9 253:346 2

Program: V dalším kole se dorostenecké týmy Nového Veselí znovu představí na domácí půdě. Mladší i starší dorostenci přivítají v ZDT Aréně týmy KH Kopřivnice. Kromě toho čeká dorostenecké týmy ještě jedna předehrávka, a to 12. kola dorosteneckých soutěží na palubovce týmů Lovci Lovosice – ve středu 30. listopadu. (Josef Tůma, SNV – ilustrační foto: Josef Tůma)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)