HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

V prostorách venkovního hřiště házené U Krokodýla se uskutečnila Dohazná 2020/2021

Loučení s uplynulou házenkářskou sezonou, Dohazná 2020/21, se vydařilo

Grilovalo se maso, všichni se bavili, hrála se házená i fotbálek  

Zruč nad Sázavou – V posledním dnu měsíce června se mladí házenkáři (přípravka, minižáci, mladší žáci, starší žáci a mladší dorost) loučili s uplynulou sezónou 2020/21 – Dohazná. Akce se uskutečnila v prostorách venkovního hřiště házené U Krokodýla.

Příprava se uskutečnila pod taktovkou Václava, který má kromě trénování tyto akce ,,pod palcem“. V 15 hodin se konal turnaj za účasti čtyř družstev. V každém týmu nastoupili jak hráči přípravky, minižáků, žáků, tak dorostu. Do každého mužstva se začlenili i trenéři a přítomní tatínkové. Jak turnaj dopadl, není podstatné. Všichni si průběh bojů užili a rádi budou na líté boje na umělém povrchu vzpomínat.

Do házenkářské rodiny patří i ti nejmenší. V odpoledním programu Dohazné se představili pod vedením trenérky Pavly Šafrové s asistentkami Martinou Brožovou a Luckou Šafrovou v programu vedeným formou různých her a malováním křídou na betonu.

V průběhu rozlučky se grilovalo maso, velmi dobře se na záslužné činnosti podíleli Petr Šveněk a Štěpán Mikšík. V bufetu U Krokodýla si mohl dát každý, na co měl chuť. Václav Starý se postaral rovněž o roznášku buchet od přítomné maminky Lenky od Bořka. Počasí akci přálo, přestože byly podle radaru na mobilních telefonech hlášeny bouřky a déšť.

Celá rozlučka se povedla a uskutečnila ve velmi dobré náladě. Děti se bavily házenou či skotačily na workoutu. Přítomní rodiče, babičky a dědečkové si ,,poklábosili“, chválili své potomky a také zavzpomínali na staré časy, když někteří z nich zde hráli ještě na asfaltu …. Když se vše chýlilo ke konci, došlo i na fotbálek (turnaj čtyř celků), který připravili dorostenci oddílu.

Václav Starý: ,,Moc nás potěšila účast, přestože nebylo hlášeno ideální počasí. Ale Vy (rodiče) jste přesto se svými dětmi na rozlučku přišli. Toho si moc vážíme a děkujeme Vám za podporu po celou sezónu.“ (jot – foto: Josef Tůma, Martina Brožová)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)

Facebook Comments

Napsat komentář