HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

V posázavském házenkářském derby padlo sto branek

Minižáci Jiskry odehráli první přátelské utkání v házené s mladšími žáky Ledče nad Sázavou

Nejlepším střelcem Jiskry byl Tobiáš Sixta (14 gólů), následoval ho Jiří Edr (11), Lukáš Budínský (7) a Felix Pustka (6)

Zruč nad Sázavou – V úterý 25. května 2021 odehráli po delší herní odmlce minižáci Jiskry první přátelské házenkářské

utkání s týmem mladších žáků Kovofiniše Ledeč nad Sázavou na domácím hřišti za spolkovým domem. Utkání hrané na tři třetiny po 20 minutách rozhodoval rozhodčí Pustka.

Jiskra Zruč nad Sázavou minižáci – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou mladší žáci 45:55 (11:18 18:13 16:24)

Sestava a branky: Matěj Dudák – Tobiáš Sixta 14, Jiří Edr 11, Lukáš Budínský 7, Felix Pustka 6, Dominik Bernard 4, Matěj Kirňák 3, Jan Smejkal, Matyáš Tvrdík, Jaromír Zeman, Oliver Mareček, Petr Chudoba, Matěj Kroutil. Trenéři: Václav Starý, Jan Svoboda. (jot, Karel Růžička – foto: Josef Tůma)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (prohlížet pomocí šipek)

FOTOGRAFIE: (prohlížet pouze jednotlivě – kliknout 2x)