HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

V neděli 17. září zahájil kutnohorský tým mužů mistrovský ročník 2. ligy JVČ

HÁZENÁ MUŽI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | SPARTA KUTNÁ HORA S HRÁČI JISKRY ZRUČ NAD SÁZAVOU LUKÁŠEM KAFKOU, MARTINEM FELISEM A JANEM ŠVEŇKEM

V neděli zahájil celkem úspěšně nový mistrovský ročník 2. ligy JVČ také kutnohorský tým mužů, když si z pardubické nafukovačky domů odvezl cenný bod za konečnou remízu

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Pardubice – V neděli 17. září zahájil tým mužů oddílu házené TJ Sparta Kutná Hora nový mistrovský ročník 2. ligy JV-Čechy 2023-2024, když v utkání 1. kola nastoupil od 17 hodin v nafukovací sportovní hale východočeského soupeře, týmu 1. HC Pardubice.

Celé nedělní utkání tentokrát odchytal Šimáně, který si připsal 16 zákroků a měl solidní úspěšnost 37,2 %. Druhý brankář Valeš mu tentokrát kryl záda.

Hráči v poli podali vesměs solidní výkony, a to jak v obraně, tak v útoku. Bez chyb to však rozhodně nebylo. Obrana si tentokrát připsala 3 bloky a 10 zisků míčů, škoda některých zbytečných individuálních chyb, které domácí dokázali potrestat.

HC Pardubice – Sparta Kutná Hora 27:27 (13:15)

A jak se dařilo jednotlivým hráčům v útoku? Výbornou střelbu měl Pícha 6-5 a  Pektor 5-4, velmi dobrou Kafka 6-4, Novák 6-4 a Klouček 5-3, slabší Pešek 15-6 a Hovorka 3-1, nulovou D. Polívka 2-0 a Falge 4-0, Šveněk se do zakončení nedostal. Celkem ztratil tým v útoku 9 míčů, což je oproti předcházejícím pohárovým utkáním hodně dobré číslo. Martin Felis nebyl v nominaci.

Sestava a branky: Šimáně, Valeš – Pešek 6, Pícha 5, Kafka 4, Novák 4, Pektor 4, Klouček 3, Hovorka 1, Falge, D. Polívka a Šveněk. Trenér: Falge Jan.

Statistiky: napomínání: 1 – 2, vyloučení: 0 – 1, sedmičky: 4/3 – 1/1, rozhodčí: Podzimek – Vlk, diváci: 98. (Petr Vobořil, Josef Tůma – foto: Kateřina Tůmová)

 

Facebook Comments

Napsat komentář