HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

V mužích druholigového béčka Nového Veselí nastoupil v mistrovském utkání zručský házenkář Matěj Karban, za Spartu Kutná Hora Jan Šveněk

HÁZENÁ MUŽI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | SOKOL NOVÉ VESELÍ B S HRÁČEM JISKRY ZRUČ NAD SÁZAVOU MATĚJEM KARBANEM, SPARTA KUTNÁ HORA S HRÁČEM JISKRY ZRUČ NAD SÁZAVOU JANEM ŠVEŇKEM

Zručský házenkář Matěj Karban nastoupil v utkání mezi dospělými v domácím prostředí proti Spartě Kutná Hora v barvách vedoucího týmu 2. ligy JVČ Sokola Nového Veselí B a desetkrát skóroval. Na soupeřově straně hrál Jan Šveněk, vsítil dva góly

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Nové Veselí – Béčko mužů Sokola Nového Veselí nastoupilo v ZDT Aréně k devatenáctému mistrovskému utkání druhé ligy JVČ – sezony 2023/24 proti desátému týmu soutěže – Sparta Kutná Hora. Domácí tým si ve třináctičlenné sestavě s hosty poradil a vyhrál o 19 branek.

V mužích béčka Nového Veselí hraje zručský házenkář Matěj Karban, v mužích Sparty nastupují Jan Šveněk a Lukáš Kafka (tentokrát nehrál pro nemoc).

Muži – JVČ:

Sokol Nové Veselí B – Sparta Kutná Hora 44:25 (22:13)

Sestava a branky Sokola: Dufka, Studený – Hajčman 10/2, Karban 10, Parolly 9, M. Kršek 3, Rubáč 3, Pazour 3, Svoboda 2, Musil 1, D. Tůma 1, Vlček 1, Sedlák 1/1. Trenér: Jan Strejček.

Sestava a branky Sparty: Šimáně – Pešek 7, Ishchenko 6, Hovorka 5, Novák 2, Šveněk 2, Valeš 2 a Klouček 1. Trenér: Pícha Jiří.

Tabulka: (viz foto)

Program: Béčko se o víkendu představí na hřišti soupeře, v sobotu 20. dubna hraje od 17 hodin s mužstvem Dolní Cerekev. (Josef Tůma – foto: Anička Pajerová)

 

Facebook Comments

Napsat komentář