HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Turnaje v malé kopané se zúčastnil i házenkářský tým Krokodýl

Sedmadvacátý ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár města Zruče nad Sázavou Police Cup 2022 vyhrálo družstvo FC Pacifik před celkem Ajax Polipsy

Turnaje se zúčastnil i tým Krokodýl složený z některých házenkářů Jiskry a jejich přátel

Zruč nad Sázavou – Na házenkářském hřišti za Spolkovým domem ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil turnaj v malé kopané o putovní pohár města Zruče nad Sázavou – POLICE CUP 2022, konal se 27. ročník.

Turnaj se uskutečnil za účasti sedmi týmů, v základní skupině hrál každý s každým. Poté první dva celky postoupily přímo do semifinále. Do čtvrtfinále s možností postupu do semifinále se probojovala družstva na 3. – 6. místě. Sedmý tým dále nehrál.

Účastníci: FC Pacifik, Internacionálové, Rangers Zruč nad Sázavou, Ajax Polipsy, Krokodýl, Black Shoes Jun., FC Horka nad Sázavou

Sestava týmu Krokodýl: Nahoře zleva – Vladimír Červinka, Luboš Drbal, Ondřej Kovařík, Adam Petrík, Adam Herud, Lukáš Kafka. Dole zleva – Štěpán Mikšík, David Vinc, Zdeněk Lopour, Jindřich Lebeda.

Družstvo Krokodýl skončilo celkově na sedmém místě, přestože v základní skupině s finalistou turnaje Ajax Polipsy remizovalo. Lepším skóre se však do bojů o vítězství v turnaji posunul soupeř. (jot – foto: Josef Tůma)

Facebook Comments

Napsat komentář