HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Turnaj přípravek v Ledči nad Sázavou v rámci oslav 70 let házené

HÁZENÁ PŘÍPRAVKA – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Přípravka Jiskry odehráli na venkovním hřišti Aloise Prokopa v Havlíčkově 585 v Ledči nad Sázavou v rámci oslav 70 let házené pět utkání bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů přípravek – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Nové Veselí, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, Sokol Velké Meziříčí, Sokol Dolní Cerekev 1, Sokol Dolní Cerekev 2

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Ledeč nad Sázavou – Místní oddíl Kovofiniš uspořádal na venkovním hřišti Aloise Prokopa v Havlíčkově 585 v Ledči nad Sázavou v rámci oslav 70 let házené turnaj přípravek 4 + 1.

Hrálo se systémem každý s každým na dvou zmenšených hřištích, hrací doba při šesti týmech byla 1 x 12 minut / plus 5 minut na vystřídání družstev.

Na venkovním hřišti v Ledči nad Sázavou se utkalo šest celků přípravek – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Nové Veselí, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, Sokol Velké Meziříčí, Sokol Dolní Cerekev 1, Sokol Dolní Cerekev 2.

Hrálo se turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrála 4 + 1 bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

Zápasy Jiskry (bez skóre):

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Nové Veselí

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Velké Meziříčí

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dolní Cerekev 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dolní Cerekev 2

Sestava Jiskry: Nicolas Řánek, Kristián Mareček, David Vu Duch Anh,  Matěj Vrána, Šimon Kovařík, Samuel Čech. Trenér: Karel Růžička. Vedoucí týmu: Pavel Plaščák. (Josef Tůma, foto: Josef Tůma)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)

 

Facebook Comments

Napsat komentář