HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Třináctého září zajíždí starší žáci Jiskry do Kutné Hory, soupeři jim budou domácí Sparta a Příbram

Starší žáci oddílu házené Jiskry začínají sezonu 2020/21 na Klimešce v Kutné Hoře

Starší žáci Jiskry odehrají na podzim 10 utkání v šesti po sobě jdoucích kolech, doma budou hrát dvakrát

Starší žáci

soutěž:

Středočeský přebor – 11 družstev

Jiskra Zruč nad Sázavou, AŠ Mladá Boleslav, Sparta Kutná Hora, Házená Mělník, Lions Hostivice, HC Kolín, Sokol Bělá pod Bezdězem, Spartak Příbram, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Úvaly A, Sokol Úvaly B

(každý s každým, podzim)

Starší žáci sehrají dvakrát v podzimní části turnaje v domácím prostředí, čtyřikrát na hřišti soupeřů.

Jedenáct týmů (každý s každým) během šesti kol, 1 – 2 max. zápasů za kolo, každý 1 – 2x pořadatel – ideálně pro 5 utkání (platit rozhodčí apod.)

Pokud týmy hrají pouze jeden zápas, je hrací čas 2 x 25 minut, pokud v jednom kole hrají týmy 2 zápasy, je hrací čas 2 x 20 minut.

Pokud se v jednom kole potká tým, který má hrát pouze jeden zápas s týmem, který má hrát 2 zápasy, je délka hrací doby na dohodě.

Rozpis zručského týmu:

Kutná Hora (13. září 2020) – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora, Spartak Příbram

Zruč nad Sázavou (19. září) – Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Bělá pod Bezdězem, Jiskra Zruč nad Sázavou

Bělá pod Bezdězem (26. září) – Sokol Úvaly A, Jiskra Zruč nad Sázavou

Úvaly (3. října)Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Úvaly B

Zruč nad Sázavou (10. října) – Jiskra Zruč nad Sázavou, Lions Hostivice, HC Kolín

Mělník (17. října) – AŠ Mladá Boleslav, Jiskra Zruč nad Sázavou, Házená Mělník

Kvalifikační turnaj žákovské ligy: 24. – 25. 10.

Kvalifikační turnaj o přímý postup do Žákovské ligy 2020/2021. Turnaje se zúčastní 5 nejlepších týmů po odehrání základní části. Pořadatel turnaje bude vybrán ze zájemců, kteří se přihlásí prostřednictvím formuláře google. (jot, foto: Josef Tůma)