HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Tři zručští odchovanci házené hrají v Jičíně

Zručský odchovanec Aleš Dolejší přestoupil z Nového Veselí za bratrem Jiřím do Jičína, potká se zde i se třetím bývalým Zručákem Martinem Kovaříkem

Startuje nejvyšší soutěž házenkářů, Jičínští cestovali do Brna

Zruč nad Sázavou, Jičín – Před startem nového ročníku bylo zřejmé, že obhájit pozice zaručující postup do play-off bude nesmírně těžké. Drtivá většina týmů se v letním přestupním termínu posílila a to i hráči ze zahraničí. Také kádr kouče Petra Mašáta doznal určitých změn. Prakticky týden před startem extraligy přestoupil do jičínského celku z Nového Veselí na post levého křídla juniorský reprezentant, zručský odchovanec, Aleš Dolejší, mladší bratr jičínské střední spojky Jiřího.

O víkendu se roztočila kola nové sezóny házenkářské extraligy 2021/2022.  Házenkáři jičínského Ronalu do ní vstoupili jako obhájci velmi solidního sedmého místa z předchozího soutěžního ročníku 2020/2021 s jednobrankovou porážkou v Brně – 31:30 (16:18). Na patnáctičlenné soupisce HBC byli všichni tři zručští odchovanci, Jiří Dolejší skóroval šestkrát, Martin Kovařík třikrát, Aleš Dolejší neskóroval. (jot – foto: HBC, Josef Tůma)

FOTOGRAFIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)

Facebook Comments

Napsat komentář