Třetí a čtvrtý zápas Středočeské ligy starších žáků – dvě výhry

Starší žáci porazili o dvě branky dosud vedoucí Úvaly A, s domácími zvítězili zlepšeným výkonem ve druhém poločase

Starší žáci Jiskry zajíždí do Úval, utkají se s Sokolem Úvaly B

Bělá pod Bezdězem – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 5. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Bělé pod Bezdězem k utkání se Sokolem Úvaly A a dohrávce 3. kola se Sokolem Bělá pod Bezdězem. V letošním ročníku startuje 11 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly A 27:25 (17:15)

Sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Petrík 14, Šveněk 1, Kopecký 3, Božík 1, Jindřich, Pajer, Šťastný, Sa Aye Theay 8. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 0/2, vyloučení: 2/4, ČK: 0/1, branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Kábrt Radovan, Novotný Vilém, diváků: 15.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Bělá pod Bezdězem 20:15 (10:10)

Sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Petrík 4, Šveněk 8/3, Kopecký 2, Božík 1, Jindřich, Pajer, Šťastný, Sa Aye Theay 5. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 1/1, vyloučení: 0/1, branky ze sedmiček: 3/0, rozhodčí: Kábrt Radovan, Novotný Vilém, diváků: 23.