HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Tréninky přípravky házené – podzim 2022

Zkrácení délky tréninků

Po konzultaci s odborníky dochází u této věkové kategorie ke zkrácení tréninků na 45 minut.

Tréninky se konají ve Sportovní hale Na Pohoří. U této věkové kategorie spolupracujeme se školní družinou, ale docházet mohou i děti, které do družiny nechodí. Děti si vyzvedává trenér přímo ve družině a po tréninku si je převezmou rodiče v šatnách ve sportovní hale. Pro družinové děti je nutné napsat e-mail na adresu druzina@zszruc.cz, ve kterém sdělíte, že souhlasíte s tím, že si Vaše dítě bude vyzvedávat  z družiny také trenér házené.

Časy tréninků

úterý 15:15 – 16:00

čtvrtek 17:00 – 18:30

pátek 15:15 – 16:00

Čtvrteční tréninky se budou konat od října. Konkrétní čas se zatím domlouvá. Tento čtvrteční trénink budeme mít společně s oddílem atletiky.

Přípravka oddílu házené jsou děti ročníku narození 2017 – 2015 nebo také žáci 1. – 3. ročníku základní školy. V tomto věku děti připravujeme ke sportovní všestrannosti.
Náplní tréninku jsou především různé hry, v kterých se děti učí běhat, dodržovat pravidla chování mezi sebou a respektovat a poslouchat pokyny trenéra.
Děti se seznamují se základy běhání, skákání, házení. Velkou měrou jsou v trénincích zastoupeny také prvky atletiky a gymnastiky.

Jindřich Pustka
733 306 830

Facebook Comments

Napsat komentář