Starší žáci Jiskry získali v Sedlčanech všechny body

Starší žáci Jiskry vyhráli dvakrát v Sedlčanech.  Rozdílem čtrnácti branek porazili Sokol Vršovice, Mělníku nastříleli dvaačtyřicet gólů. Lukáš Budínský na třetím místě v tabulce střelců

V dalším kole zajíždí starší žáci do Úval k utkání s domácím B týmem a Házenou Poděbrady

Příbram (hráno v Sedlčanech) – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou odehráli 4. kolo mistrovského ročníku středočeské ligy v Sedlčanech (pořadatel Spartak Příbram) s celky Sokol Vršovice a Házená Mělník. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Vršovice – Jiskra Zruč nad Sázavou 25:39 (11:21), sestava a branky Jiskry:  Bernard – Pajer 3, Blažek 10, Edr 3/1, Smejkal 2, Zeman 1, Kováč 1, Surmay, Budínský 12, Sixta 3, Dudák 1, Forejt 3. Trenér: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 4/4. Branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Řeháček Marek – Procházková Lucie.

Házená Mělník – Jiskra Zruč nad Sázavou 21:42 (11:22), sestava a branky Jiskry: Bernard 1 – Pajer 5, Blažek 11, Edr 6, Smejkal, Zeman 3, Kováč 2/1, Surmay, Budínský 8, Sixta 1, Dudák 1, Forejt 4. Trenér: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 5/3. Branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Pecka Pavel – Procházková Lucie.

Tabulka střelců:

Lukáš Tříska – Úvaly B – 59, Petr Čížek – Poděbrady – 58, Lukáš Budínský – Jiskra Zruč nad Sázavou – 55, Jan Kostrec – Kutná Hora – 53, Marek Lněnička – Kolín – 50, Tobiáš Hrůzek – Příbram – 50, Filip Málek – Poděbrady – 47, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 37, atd.

Příští program: 5. kolo (5. listopadu v Úvalech)

Sokol Úvaly B – Jiskra Zruč nad Sázavou

Házená Poděbrady – Jiskra Zruč nad Sázavou (Josef Tůma – foto: Kateřina Tůmová, Petr Maťašeje)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)