Starší žáci Jiskry získali v Sedlčanech všechny body

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v Sedlčanech dvakrát vyhráli, s domácími o 21 gólů, s Kolínem o devatenáct

V dalším kole zajíždí starší žáci do Vršovic k utkání s místním Sokolem a Házenou Mělník

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Příbram (Sedlčany) – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 10. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Sedlčan, kde se utkali s celky: Spartak Příbram a HC Kolín. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 38:17 (20:7), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 6, Dudák 6, Pustka 5, Sixta 4, Kováč 3, Pajer 3, Budínský 10, Dan Hoang 1, Zeman, Shkrobanets. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 0/0. Branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Procházková Lucie – Řeháček Marek.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 41:22 (20:9), sestava a branky Jiskry: Bernard 1 – Edr 1, Dudák 3/1, Pustka 7, Sixta 10/1, Kováč 3, Pajer 3, Budínský 12/1, Dan Hoang, Zeman 1, Shkrobanets. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 0/2. Branky ze sedmiček: 3/1, rozhodčí: Pecka Pavel – Kostínek Jan.

Družstvo Hudlic hraje mimo soutěž, jejich výsledky se do tabulky nezapočítávají.