Starší žáci Jiskry získali v prvním kole Středočeské ligy házené dva body kontumací

Starší žáci Jiskry si připsali do tabulky kontumační výsledek s Bělou pod Bezdězem, utkání s Hudlicemi bylo přeloženo

V dalším kole 24. září hostí starší žáci Jiskry v domácím prostředí celky Úval A a Hostivic

Hudlice – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 1. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Hudlic, kde se měli utkat s domácími Hudlicemi a Sokolem Bělá pod Bezdězem. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Bělá pod Bezdězem – Jiskra Zruč nad Sázavou 0:10, kontumačně

SK Hulice – Jiskra Zruč nad Sázavou, nehráno – odloženo

Sestava Jiskry k utkáním: Bernard – Pajer, Hoang Le Hai Dang, Surmay, Smejkal, Sixta, Forejt, Budínský, Dudák, Pustka, Zeman, Edr, Balcar. Trenér: Lukáš Kafka. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Václav Starý, organizační pracovník Jiskry: ,,Nedělní turnaj jsme v Hudlicích nehráli, soupeř s Bělé pod Bezdězem se omluvil, utkání s Hudlicemi bylo s manažérem soutěže STŽ přeloženo.“