Starší žáci Jiskry získali v Kobylisích po vysokém vítězství oba body

Starší žáci Jiskry vysoko porazili ve svém jediném utkání na turnaji domácí Kobylisy

V dalším kole přivítají starší žáci v domácím prostředí Kutnou Horu a Mladou Boleslav

Kobylisy – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou odehráli 6. kolo mistrovského ročníku středočeské ligy v Kobylisích s domácí TJ. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

TJ Kobylisy – Jiskra Zruč nad Sázavou 7:43 (2:24), sestava a branky Jiskry:  Bernard – Pajer 6, Pustka 9/1, Edr 9, Smejkal 6/1, Zeman 4, Surmay, Sixta 8, Dudák 1/1, Dan Hoang. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 1/0. Branky ze sedmiček: 0/3, rozhodčí: Vejvar Lukáš.