HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry získali v domácím prostředí ve Zruči nad Sázavou všechny body

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v domácím prostředí dvakrát zvítězili vysokým rozdílem

V dalším kole zajíždí starší žáci do Hostivic k utkání s místním Lions a Sokolem Úvaly A

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili v 8. kole mistrovského ročníku středočeské ligy celek Sokola Bělá pod Bezdězem a SK Hudlice. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Bělá pod Bezdězem 34:13 (19:4), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 3, Dudák 3, Pustka 5, Sixta 5, P. Forejt, Zeman 6, Smejkal 3, Kováč 1, Dan Hoang, Pajer 5, Budínský 3. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 1/2. Branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Jiří Dolejší nejst., Pavel Pecka.

Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Hudlice 42:14 (28:8), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 7, Dudák 1, Pustka 3, Sixta 5, P. Forejt, Zeman 7, Smejkal 1, Kováč 4, Dan Hoang, Pajer 3, Budínský 11. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 0/3. Branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Jindřich Pustka, Jakub Plechač.

Družstvo Hudlic hraje mimo soutěž, jejich výsledky se do tabulky nezapočítávají.