Starší žáci Jiskry v Poděbradech prohráli s Hostivicemi a porazili Mělník

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v Poděbradech prohráli s Hostivicemi a porazili Mělník

V dalším kole zajíždí starší žáci opět do Poděbrad k utkání s Házenou Poděbrady a Sokolem Úvaly A

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Poděbrady – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 1. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy do Poděbrad, kde se utkali s celky: Lions Hostivice a Házená Mělník. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 25 minut s 10 minutovou přestávkou.

V nové sezóně 2023/2024 nastupují za kategorii starších žáků Jaromír Zeman, Jan Smejkal, Matěj Dudák. Z týmu odešel brankář Dominik Bernard, dále Jiří Edr a Lukášové Budínský a Pajer. Herní sestava je doplněna mladšími žáky. V tomto složení pak budou zručští házenkáři odehrávat všechny zápasy kategorie starších žáků.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 26:42 (13:19), sestava a branky Jiskry: Surmay, Dudák – Kováč 10, Zeman 5, Sixta 4, Pustka 4, Shkrobanets 2, Smejkal 1, Dan Hoang, Forejt. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 1/0. Branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Lukáš Vejvar.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník 41:36 (21:21), sestava a branky Jiskry: Surmay, Dudák – Kováč 8, Zeman 15/4, Sixta 6, Pustka 6, Shkrobanets 1, Smejkal 4, Dan Hoang, Forejt 1. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Tabulka: (zatím čtyři týmy, tři ještě nehrály)

1. LIONS Hostivice 2 2 0 0 91:49 4
  2. Jiskra Zruč n. Sáz. 2 1 0 1 67:78 2
  3. Házená Poděbrady 2 1 0 1 68:81 2
  4. Házená Mělník 2 0 0 2 68:86 0

Tabulka střelců: Petr Čížek – Poděbrady – 31, Vojta Synek – Hostivice – 22, Jaromír Zeman – Jiskra Zruč nad Sázavou – 20, Vítězslav Chudý – Hostivice – 18, Michal Kováč – Jiskra Zruč nad Sázavou – 18, Felix Pustka – Jiskra Zruč nad Sázavou – 10, atd.

Příští program: 2. kolo (1. října v Poděbradech)