Starší žáci Jiskry v Poděbradech nezískali ani bod, oba zápasy prohráli

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v Poděbradech nezískali ani bod, oba zápasy prohráli

V dalším kole zajíždí starší žáci do Kutné Hory k utkání se Spartou Kutná Hora a Sokolem Úvaly B

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Poděbrady – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 2. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy opět do Poděbrad, kde se utkali s celky: Sokol Úvaly A a Házená Poděbrady. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly A – Jiskra Zruč nad Sázavou 29:12 (16:8), sestava a branky Jiskry: Bernard – Kováč 2, Zeman 3, Sixta 2, Pustka, Shkrobanets, Smejkal 5, Dan Hoang, Forejt, Mach. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 1/0, vyloučení: 2/0. Branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Lukáš Vejvar, Petr Hladík.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Poděbrady 19:28 (7:14), sestava a branky Jiskry: Bernard – Kováč 3/2, Zeman 4, Sixta 4/1, Pustka, Shkrobanets, Smejkal 4, Dan Hoang 1, Forejt, Mach 3. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Tomáš Vejvar, Házená Poděbrady: ,,Naši starší žáci v neděli získali další dva body do tabulky 1. Středočeské ligy, když nejprve nestačili na A družstvo Sokola Úvaly, následně však využili výškovou a věkovou převahu a jasně přehráli velice perspektivní družstvo Jiskry Zruč nad Sázavou.“

7. Sokol Úvaly B 4 0 0 4 98:136 0

Tabulka střelců: Petr Čížek – Poděbrady – 57, Lukáš Tříska – Úvaly – 49, Dominik Kuchválek – Hostivice – 35, Vítězslav Chudý – Hostivice – 30, Vojta Synek – Hostivice – 27, Jaromír Zeman – Jiskra Zruč nad Sázavou – 27, Michal Kováč – Jiskra Zruč nad Sázavou – 23, Tobiáš Sixta – Jiskra Zruč nad Sázavou – 16, Jan Smejkal – Jiskra Zruč nad Sázavou – 14, Felix Pustka – Jiskra Zruč nad Sázavou – 10, atd.

Příští program: 3. kolo (14. října v Kutné Hoře)