HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry v domácím prostředí porazili béčko Úval a podlehli třetí Kutné Hoře

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v domácím prostředí porazili béčko Úval a podlehli třetí Kutné Hoře

V dalším kole zajíždí starší žáci do Poděbrad k utkání s Hostivicemi a Mělníkem

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili v 11. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy Spartu Kutnou Horu a Sokol Úvaly B. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 29:24 (15:15), sestava a branky Jiskry: Mykola Shkrobanets – Zeman Jaromír 11/1, Dudák Matěj 3, Forejt Patrik 2, Sixta Tobiáš 6/1, Jelínek Patrik, Debych Jaroslav, Pustka Felix 4, Hoang Le Hai Dang 3. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 2/2. Branky ze sedmiček: 1/2, rozhodčí: Ransdorf Jakub – Valeš Jaroslav.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 19:26 (12:13), sestava a branky Jiskry: Mykola Shkrobanets – Zeman Jaromír 3, Dudák Matěj, Forejt Patrik 2, Sixta Tobiáš 7/2, Jelínek Patrik, Debych Jaroslav, Pustka Felix 7/1, Hoang Le Hai Dang. Trenér: Václav Starý. Vedoucí týmu: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 6/4. ČK: 1/0. Branky ze sedmiček: 3/0, rozhodčí: Ransdorf Jakub – Valeš Jaroslav.

Tabulka: (viz foto)

Příští program: 12. kolo (25. května v Poděbradech)