HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v domácím prostředí obě utkání s druhým a čtvrtým celkem soutěže prohráli

V dalším kole zajíždí starší žáci do Kutné Hory k utkání s místní Spartou a Sokolem Úvaly B

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili v 8. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy celek Házená Poděbrady a Sokol Úvaly A. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly A – Jiskra Zruč nad Sázavou 28:19 (12:12), sestava a branky Jiskry: Shkrobanets – Edr 3, Dudák 2, Pustka 3, Sixta 5, P. Forejt, Zeman 2, Smejkal 2, Peroutková 2, Dan Hoang. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 2/0, vyloučení: 2/0. Branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Jaroslav Valeš – Marek Fojta.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Poděbrady 31:34 (12:17), sestava a branky Jiskry: Shkrobanets – Edr 4, Dudák 1, Pustka, Sixta 4, P. Forejt, Zeman 9, Smejkal 3, Peroutková 8, Dan Hoang 2. Trenér: Václav Starý.

Tabulka: (viz foto)

Příští program: 9. kolo (14. dubna v Kutné Hoře)