Starší žáci Jiskry remizovali v Hostivicích s Mělníkem, s domácími vysoko prohráli

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry remizovali v Hostivicích s Mělníkem, s domácími vysoko prohráli

V dalším kole se představí starší žáci až v jarní části soutěže 2023/24

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Hostivice – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 6. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy do Hostivic, kde se utkali s celky: Lions Hostivice a Házená Mělník. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 16:39 (10:16), sestava a branky Jiskry: Surmay – Kováč 6, Zeman 2, Sixta 3/2, Pustka, Smejkal 1, Dan Hoang, Forejt, Mach, Dudák 4. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 3/4. Branky ze sedmiček: 2/1, rozhodčí: Šiška Marián – Pecka Pavel.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník 30:30 (17:16), sestava a branky Jiskry: Surmay – Kováč 10, Zeman 7, Sixta 8/2, Pustka, Smejkal 1, Dan Hoang, Forejt 1, Mach, Dudák 3. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 5/4. ČK: 0/1. Branky ze sedmiček: 2/1, rozhodčí: Šiška Marián – Pecka Pavel.