Starší žáci Jiskry prohráli v Hostivicích s domácím celkem, tak i s Mělníkem

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry prohráli v Hostivicích s domácím celkem, tak i s Mělníkem

V dalším kole se představí starší žáci v jarní části soutěže 2023/24 ve Zruči nad Sázavou

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Hostivice – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 7. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy do Hostivic, kde se utkali s celky: Lions Hostivice a Házená Mělník. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba je určena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 20:32 (7:15), sestava a branky Jiskry: Dudák – Zeman 2, Sixta 6, Pustka 4, Smejkal, Dan Hoang, Debych, Edr 4, Peroutková 4. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman, Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 1/1. Branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Řeháček Marek.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník 24:26 (14:15), sestava a branky Jiskry: Dudák – Zeman 7, Sixta 9, Pustka 4, Smejkal, Dan Hoang, Debych, Edr, Peroutková 4. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman, Karel Růžička.