Starší žáci Jiskry prohráli se Spartou, béčko Úval porazili o dvanáct branek

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry porazili na Klimešce Sokol Úvaly B, se Spartou prohráli

V dalším kole se představí starší žáci v Poděbradech, utkají se s celky – Házená Poděbrady a Sokol Úvaly A

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Kutná Hora – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 9. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy do Kutné Hory, kde se utkali s celky: Sokol Úvaly B a Sparta Kutná Hora. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly B – Jiskra Zruč nad Sázavou 18:30 (11:15), sestava a branky Jiskry: Surmay – Zeman 5/1, Sixta 6/1, Pustka 6, Smejkal 4/1, Dan Hoang 1, Edr 4, Peroutková 2, Dudák 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 2/2. Branky ze sedmiček: 2/3, rozhodčí: Jaroslav Valeš – Alois Salák st.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 20:32 (10:14), sestava a branky Jiskry: Surmay – Zeman 1, Sixta 8/3, Pustka 2, Smejkal 3/1, Dan Hoang 1, Peroutková 2/1, Edr 1, Dudák 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 0/3. Branky ze sedmiček: 5/0, rozhodčí: Jan Kostrec – Anežka Šimonová.