Starší žáci Jiskry prohráli s vedoucími celky ve zručské sportovní hale oba zápasy

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry prohráli s vedoucími celky ve zručské sportovní hale oba zápasy

V dalším kole se představí starší žáci opět v domácím prostředí, přivítají Spartu Kutnou Horu a Sokol Úvaly B

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou nastoupili ve 4. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy v domácím prostředí, kde se utkali s celky: Sokol Úvaly A a Házená Poděbrady. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly A – Jiskra Zruč nad Sázavou 36:24 (14:10), sestava a branky Jiskry: Dudák, Surmay – Zeman 4, Sixta 6, Pustka 7/2, Smejkal 1, Dan Hoang, Forejt 2, Kováč 4, Mach, Shkrobanets. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 3/0. Branky ze sedmiček: 0/2, rozhodčí: Lukáš Kafka – Štěpán Mikšík.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Poděbrady 32:37 (20:21), sestava a branky Jiskry: Dudák 1, Surmay – Zeman 13, Sixta 7, Pustka 6/1, Smejkal 1, Dan Hoang 1/1, Forejt 1, Kováč, Mach, Shkrobanets 2/1. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

7. Sokol Úvaly B 8 0 0 8 176:281 0

Tabulka střelců: Petr Čížek – Poděbrady – 107, Lukáš Tříska – Úvaly – 72, Dominik Kuchválek – Hostivice – 56, Jaromír Zeman – Jiskra Zruč nad Sázavou – 54, Tobiáš Sixta – Jiskra Zruč nad Sázavou – 51, Dušan Čábelka – Kutná Hora – 50, Jakub Mach – Úvaly – 41, Felix Pustka – Jiskra Zruč nad Sázavou – 32, Michal Kováč – Jiskra Zruč nad Sázavou – 27, Jan Smejkal – Jiskra Zruč nad Sázavou – 16, atd.

Příští program: 5. kolo (5. listopadu ve Zruči nad Sázavou)