Starší žáci Jiskry porazili na Klimešce Sokol Úvaly B, se Spartou prohráli

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry porazili na Klimešce Sokol Úvaly B, se Spartou prohráli

V dalším kole se představí starší žáci v domácím prostředí, přivítají Házenou Poděbrady a Sokol Úvaly A

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Kutná Hora – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 3. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy do Kutné Hory, kde se utkali s celky: Sokol Úvaly B a Sparta Kutná Hora. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly B – Jiskra Zruč nad Sázavou 27:42 (11:21), sestava a branky Jiskry: Bernard, Surmay – Zeman 7, Sixta 17/2, Pustka 6, Smejkal, Dan Hoang 1, Forejt, Budínský 11/2, Dudák. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 0/0. ČK: 0/1. Branky ze sedmiček: 1/4, rozhodčí: Alois Salák st. – Alois Salák ml.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 17:27 (8:12), sestava a branky Jiskry: Bernard, Surmay – Zeman 3, Sixta 5, Pustka 3/2, Smejkal, Dan Hoang, Forejt 1, Budínský 5/1, Dudák. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 1/2. Branky ze sedmiček: 3/0, rozhodčí: Alois Salák st. – Alois Salák ml.

7. Sokol Úvaly B 6 0 0 6 151:220 0

Tabulka střelců: Petr Čížek – Poděbrady – 78, Lukáš Tříska – Úvaly – 49, Dušan Čábelka – Kutná Hora – 42, Jakub Mach – Úvaly – 41,  Tobiáš Sixta – Jiskra Zruč nad Sázavou – 38, Jaromír Zeman – Jiskra Zruč nad Sázavou – 37, Michal Kováč – Jiskra Zruč nad Sázavou – 23, Felix Pustka – Jiskra Zruč nad Sázavou – 19, Jan Smejkal – Jiskra Zruč nad Sázavou – 14, atd.

Příští program: 4. kolo (22. října ve Zruči nad Sázavou)