HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry odehráli v Poděbradech dvě mistrovská utkání první středočeské ligy

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry odehráli v Poděbradech dvě utkání. Obě sice skončila porážkou, ale podali slušný výkon a bojovali o co nejlepší výsledek

V dalším kole se představí starší žáci na domácí palubovce, utkají se s týmy Sokol Úvaly B a Sparta Kutná Hora

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Poděbrady – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 10. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy do Poděbrad, kde se utkali s domácím celkem a Sokolem Úvaly A. V letošním ročníku 1. SL startuje 7 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly A – Jiskra Zruč nad Sázavou 29:27 (19:12), sestava a branky Jiskry: Shkrobanets – Sixta, Forejt 1, Dan Hoang 3/1, Pustka 7, Smejkal 2/1, Zeman 11/4, Kubín, Peroutková 3. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman, Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 1/0, vyloučení: 1/1. Branky ze sedmiček: 0/6, rozhodčí: Podzimek Aleš – Kutílek Jan.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Poděbrady 29:40 (13:20), sestava a branky Jiskry: Shkrobanets – Sixta, Forejt 6, Dan Hoang 5, Pustka 6, Smejkal 4, Zeman 6/1, Kubín, Peroutková 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman, Karel Růžička.

Tabulka: (viz foto)

Příští program: 11. kolo (4. května ve Zruči nad Sázavou)