HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry odehráli třetí kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry výrazným rozdílem porazili HC Kolín. Poslední Hudlice se na turnaj nedostavily

Ve 4. kole zajíždí starší žáci do Příbrami

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili ve 3. kole mistrovského ročníku středočeské ligy celek Kolína, Hudlice nepřijely. V letošním ročníku startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 25 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 47:14 (26:5)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Kopecký 6, Jindřich 9, Edr 4, Pajer 2, Šťastný 1, Pešout 4, Tlach 3, Lanc 11, Růžička 7. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/2, vyloučení: 0/3 (Ječmínek, Zahradník, Jarolím). Branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Vinc David, Dolejší st. Jiří.

Tabulka střelců:

Matěj Havel – Úvaly – 87, Jan Kostrec – Kutná Hora – 58, Ondřej Kulhánek – Kostelec n. L. – 57, František Korbel – Kostelec n. L. – 51, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 51, Jiří Jaroš – Mělník – 47, Pavel Zelený – Úvaly – 46, Karel Kříž – Hostivice – 45, Martin Jindřich – Zruč n. S. – 38, Vojtěch Pešout – Zruč n. S. – 30, atd. (Josef Tůma – foto: Josef Tůma)

Příští program: 4. kolo (20. – 21. listopadu v Příbrami)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník

Jiskra Zruč nad Sázavou – Libčice nad Vltavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)