Starší žáci Jiskry odehráli sedmé kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry výrazným rozdílem porazili Libčice nad Vltavou, s lídrem tabulky sehráli vyrovnanou partii

V dalším kole zajíždí starší žáci do Úval k utkání s místním béčkem a Příbramí

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili v 7. kole mistrovského ročníku středočeské ligy celek Úvaly A a Sokol Libčice nad Vltavou, Kostelec nad Labem nepřijel. V letošním ročníku startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly A 28:30 (14:16), sestava a branky Jiskry: Bernard – Kopecký 8/1, Jindřich 12, Edr 1, Pajer 1, Šťastný 4, Smejkal, Budínský 1, Balcar 1, Dudák. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 0/3 (Horčičák, Garay, Havel). Branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Vinc David, Dolejší st. Jiří.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Libčice nad Vltavou 35:7 (19:2), sestava a branky Jiskry: Bernard – Kopecký 1, Jindřich 7, Edr 4, Pajer 7, Šťastný 4, Smejkal 3, Budínský 5/1, Balcar 4, Dudák. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 0/1 (Kovář). Branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Vinc David, Dolejší st. Jiří.

Tabulka střelců:

Matěj Havel – Úvaly – 113, Jiří Jaroš – Mělník – 99, Martin Jindřich – Zruč n. S. – 88, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 87, Ondřej Kulhánek – Kostelec n. L. – 84, Jan Kostrec – Kutná Hora – 71, František Korbel – Kostelec n. L. – 69, Karel Kříž – Hostivice – 68, Pavel Zelený – Úvaly – 60, Vojtěch Pešout – Zruč n. S. – 51, Lukáš Pajer – Zruč n. S. 43, atd. (Josef Tůma – foto: Josef Tůma)

Příští program: 8. kolo (20. března v Úvalech)

Sokol Úvaly B – Jiskra Zruč nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)