HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry odehráli první kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci porazili o pět branek Kutnou Horu, o jednu podlehli Úvalům a o dvě domácímu celku

Starší žáci Jiskry jednou vyhráli a dvakrát těsně prohráli

Kostelec nad Labem – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 1. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Kostelce nad Labem k utkání se Sokolem Úvaly A, Sokolem Kostelec nad Labem a Spartou Kutná Hora. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly A – Jiskra Zruč nad Sázavou 20:19 (9:12)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Tlach 1, Lanc 4, Jindřich 4, Janata, Šťastný 1, Kopecký 1, Pešout 4, Pajer 3, Edr 1. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 3/1, branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Bossanyi Daniel, Ransdorf Jakub, diváků: 10.

Sokol Kostelec nad Labem – Jiskra Zruč nad Sázavou 24:22 (13:10)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Tlach, Lanc 3, Jindřich 2, Janata, Šťastný, Kopecký 5, Pešout 7, Pajer 5, Edr. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 1/2, branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Kábrt Radovan, Ransdorf Jakub, diváků: 12.

Sparta Kutná Hora – Jiskra Zruč nad Sázavou 20:25 (7:13)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Tlach, Lanc 1, Jindřich 6, Janata 1, Šťastný 2, Kopecký 1, Pešout 6, Pajer 5, Edr 3. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 0/0, branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Palouda Adam, Ransdorf Jakub, diváků: 13.