Starší žáci Jiskry odehráli předposlední utkání soutěže a pouze remizovali

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry odehráli ve Vršovicích jedno utkání, které skončilo po nezvládnutém závěru nakonec nerozhodně

V dalším kole zajíždí starší žáci do Kutné Hory utkání s místním oddílem Sparty

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Praha Vršovice – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 13. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Vršovic, kde se utkali s celkem AŠ Mladá Boleslav. Nastoupilo bez Budínského a Sixty. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

AŠ Mladá Boleslav – Jiskra Zruč nad Sázavou 23:23 (12:14), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 6/1, Dudák 4, Pustka 3/1, Pajer 7, Dan Hoang, Zeman 2, Smejkal 1, Shkrobanets. Trenér: Lukáš Kafka. Vedoucí mužstva: Jaroslav Zeman, Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 1/1, vyloučení: 5/3. Branky ze sedmiček: 0/2, rozhodčí: Jeřábek Miroslav – Průžek Jaroslav.

Družstvo Hudlic hraje mimo soutěž, jejich výsledky se do tabulky nezapočítávají.