Starší žáci Jiskry odehráli osmé kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry si připsali do tabulky všechny body, porazili béčko Úval i Příbram

V dalším kole zajíždí starší žáci do Kolína k utkání s místním celkem HC a Sokolem Hudlice

Úvaly – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 8. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Úval, kde se utkali se Sokolem Úvaly B a Spartakem Příbram. V letošním ročníku startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly B – Jiskra Zruč nad Sázavou 20:26 (10:12), sestava a branky Jiskry: Bernard – Kopecký 7/1, Jindřich 12/1, Šťastný 3, Smejkal 1, Budínský 2, Balcar, Dudák 1. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 0/4 (Jindřich 2x, Šťastný, Kopecký), ČK: 1/0 (Vít). Branky ze sedmiček: 4/2, rozhodčí: Vejvar Lukáš, Altala Renim.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 24:17 (11:10), sestava a branky Jiskry: Bernard 1 – Kopecký 5, Jindřich 7, Šťastný 2, Smejkal, Budínský 8, Balcar, Dudák 1/1. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 1/1, vyloučení: 1/1 (Šťastný – Bartoš), ČK: 0/1 (Krejčík). Branky ze sedmiček: 1/2, rozhodčí: Vejvar Lukáš, Altala Renim.

Tabulka střelců:

Matěj Havel – Úvaly A i B – 128 (57 – 71), Ondřej Kulhánek – Kostelec n. L. – 116, Jiří Jaroš – Mělník – 115, Martin Jindřich – Zruč n. S. – 107, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 106, František Korbel – Kostelec n. L. – 101, Jan Kostrec – Kutná Hora – 84, Karel Kříž – Hostivice – 82, Lukáš Hájek – Úvaly A – 80, Pavel Zelený – Úvaly A – 61, Vojtěch Pešout – Zruč n. S. – 51, Lukáš Pajer – Zruč n. S. 43, atd.

Pozn. redakce: Matěji Havlovi jsou počítány do tabulky střelců branky dohromady od obou týmů Úval (áčka i béčka), v nichž nastupuje. (Josef Tůma – foto: Václav Starý)

Příští program: 9. kolo (3. dubna v Kolíně)