HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry odehráli jedenácté kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry vyhráli v Sedlčanech oba mistrovské zápasy, přestože v prvních poločasech prohrávali. Dvacet branek Jindřicha

V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů, hraje každý s každým

Sedlčany – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 11.  kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Sedlčan (turnaj pořádal Spartak Příbram) k utkání s Házenou Mělník a Spartou Kutná Hora. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Házená Mělník – Jiskra Zruč nad Sázavou 26:27 (14:12)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer, Jindřich 15, Šťastný 1, Kopecký 5,  Budínský, Smejkal, Dudák, Edr 3, Růžička 3. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 3/1, branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Procházková Lucie – Božková Alžběta, diváků: 11.

Sparta Kutná Hora – Jiskra Zruč nad Sázavou 17:21 (9:8)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 1, Jindřich 5, Šťastný 2, Kopecký 4,   Budínský 7, Smejkal, Edr, Dudák, Růžička 2. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 2/1, branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Pecka Pavel – Božková Alžběta, diváků: 16.

Tabulka střelců:

Ondřej Kulhánek – Kostelec n. L. – 194, František Korbel – Kostelec n. L. – 167, Martin Jindřich – Zruč n. S. – 169, Jiří Jaroš – Mělník – 141, Matěj Havel – Úvaly A i B – 133, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 119, Lukáš Hájek – Úvaly A – 122, Jan Kostrec – Kutná Hora – 106, Karel Kříž – Hostivice – 88, Štěpán Kopecký – Jiskra Zruč n. S. – 76, Lukáš Pajer – Zruč n. S. 52, Vojtěch Pešout – Zruč n. S. – 51, atd.

Pozn. redakce: Matěji Havlovi jsou počítány do tabulky střelců branky dohromady od obou týmů Úval (áčka i béčka), v nichž nastupuje. (Josef Tůma – foto: Karel Růžička)