Starší žáci Jiskry odehráli dvě dohrávky Středočeské ligy házené v Mladé Boleslavi

Starší žáci Jiskry získali v Mladé Boleslavi všechny body, střelecky se prosadili Kopecký – 16 branek, Pajer – 15 gólů, Jindřich – 14 zásahů

V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů, hraje každý s každým

Mladá Boleslav – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ke dvěma dohrávkám mistrovského ročníku středočeské ligy do Mladé Boleslavi k utkání s SK Hudlice a AŠ Mladá Boleslav. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

SK Hudlice – Jiskra Zruč nad Sázavou 10:29 (5:16)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 9, Jindřich 7, Šťastný 1, Kopecký 6,  Budínský 2/1, Dudák 1, Edr, Pešout 3, Balcar. Trenér: Lukáš Kafka. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda, Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 0/3, branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Tvrzová Markéta – Liška Karel, diváků: 11.

AŠ Mladá Boleslav – Jiskra Zruč nad Sázavou 12:33 (9:17)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 6, Jindřich 7, Šťastný 1, Kopecký 10,    Budínský 2, Edr 4, Dudák 1, Pešout 2, Balcar. Trenér: Lukáš Kafka. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda, Karel Růžička.

Lukáš Kafka, trenér: ,,Starší žáci Jiskry se vydali na poslední zápas sezóny 2021/22 do Mladé Boleslavi. Čekali nás zde dva soupeři z konce tabulky, takže výhry byly nutností. Vydali jsme se do Mladé Boleslavi s cílem užít si hru a vyzkoušet nové kombinace. Kluci měli za úkol nedostávat zbytečné góly, což se až na několik zanedbatelných výjimek povedlo. Dále jsme praktikovali sestavu hráčů, která bude nastupovat za starší žactvo i příští sezónu 2022/23. Herní projev kluků se mi líbil a všichni se na příští sezónu moc těšíme. Budeme muset ale dopilovat úspěšnost střelby, ze které mi občas stojí vlasy hrůzou. Po posledním zápase kluci oslavili celkové třetí místo v soutěži, oslavu si užili hlavně ti, co ve starších žácích končí.“

12. SK Hudlice 18 0 0 18 174:488 0

Jiskře zbývá odehrát utkání Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostelec nad Labem, které se mělo hrát 6. března, hosté se nedostavili. Nebo bude výsledek kontumačně?