HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry odehráli druhé kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry porazili o tři branky béčko Úval, s Hostivicemi o dvě prohráli

V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů, hraje každý s každým

Úvaly – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 2. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Úval k utkání se Sokolem Úvaly B a LIONS Hostivice. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Úvaly B – Jiskra Zruč nad Sázavou 25:28 (11:14)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Lanc 5, Jindřich 6, Šťastný 2, Kopecký 6, Pešout 6, Dudák 1, Budínský 1, Růžička, Smejkal 1. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 0/2, branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Ransdorf Jakub, diváků: 11.

LIONS Hostivice – Jiskra Zruč nad Sázavou 24:22 (10:10)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Lanc 3, Jindřich 11, Šťastný, Kopecký 2, Pešout 3, Dudák, Budínský 3, Růžička, Smejkal. Trenér: Václav Starý.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 1/3, branky ze sedmiček: 0/1, čk: 0/1, rozhodčí: Ransdorf Jakub, diváků: 12.