Starší žáci Jiskry odehráli deváté kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry vyhráli v Kolíně oba mistrovské zápasy, nastříleli sedmdesát branek

V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů, hraje každý s každým

Kolín – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli v 9. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Kolína k utkání s HC Kolín a Hudlicemi. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

HC Kolín – Jiskra Zruč nad Sázavou 29:34 (15:14)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 1, Jindřich 12/1, Šťastný 5, Kopecký 12/1,  Budínský 4, Smejkal, Balcar, Dudák. Trenér: Karel Růžička. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 3/1, branky ze sedmiček: 0/2, rozhodčí: Poulíček Lukáš – Hladík Petr, diváků: 11.

Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Hudlice 36:11 (18:4)

Sestava a branky Jiskry: Bernard 1 – Pajer 5, Jindřich 10, Šťastný 2, Kopecký 9/2,   Budínský 4, Smejkal 1, Dudák 4/1, Balcar. Trenér: Karel Růžička. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 0/1, branky ze sedmiček: 3/0, rozhodčí: Radník Matěj – Hladík Petr, diváků: 12.

Tabulka střelců:

Ondřej Kulhánek – Kostelec n. L. – 153, František Korbel – Kostelec n. L. – 133, Martin Jindřich – Zruč n. S. – 129, Matěj Havel – Úvaly A i B – 128 (57 – 71), Jiří Jaroš – Mělník – 122, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 106, Lukáš Hájek – Úvaly A – 87, Jan Kostrec – Kutná Hora – 84, Karel Kříž – Hostivice – 82, Štěpán Kopecký – Jiskra Zruč n. S. – 63, Pavel Zelený – Úvaly A – 61, Vojtěch Pešout – Zruč n. S. – 51, Lukáš Pajer – Zruč n. S. 49, atd.

Pozn. redakce: Matěji Havlovi jsou počítány do tabulky střelců branky dohromady od obou týmů Úval (áčka i béčka), v nichž nastupuje. (Josef Tůma – foto: Václav Starý)

Příští program: 10. kolo (30. dubna ve Zruči nad Sázavou)