Starší žáci Jiskry odehráli desáté kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry odehráli v domácím prostředí pouze jeden zápas, Mladá Boleslav se omluvila

V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů, hraje každý s každým

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou odehráli v 10. kole mistrovského ročníku středočeské ligy pouze utkání s Hostivicemi, Mladá Boleslav se omluvila. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – LIONS Hostivice 18:25 (8:11)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 2, Jindřich 10, Šťastný 1, Kopecký 4,  Smejkal, Balcar, Janata 1. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/2, vyloučení: 1/0, branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Vinc David – Pustka Jindřich, diváků: 14.

Ostatní utkání:

LIONS Hostivice – Sokol Úvaly 24:16

Lukáš Kafka, vedoucí mužstva: ,,Starší žáci hráli celkem dobře, ale bylo nás málo.  Nastupovat museli dva mladší žáci, kteří zatím tempo staršího žactva nestíhají. Pozitivně bych hodnotil zákroky gólmana Bernarda, ale kluci určitě umí více než ukázali.“

Tabulka střelců:

Ondřej Kulhánek – Kostelec n. L. – 153, Martin Jindřich – Zruč n. S. – 139, František Korbel – Kostelec n. L. – 133, Matěj Havel – Úvaly A i B – 130 (57 – 73), Jiří Jaroš – Mělník – 122, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 119, Lukáš Hájek – Úvaly A – 112, Jan Kostrec – Kutná Hora – 95, Karel Kříž – Hostivice – 88, Štěpán Kopecký – Jiskra Zruč n. S. – 67, Vojtěch Pešout – Zruč n. S. – 51, Lukáš Pajer – Zruč n. S. 51, atd.

Pozn. redakce: Matěji Havlovi jsou počítány do tabulky střelců branky dohromady od obou týmů Úval (áčka i béčka), v nichž nastupuje. (Josef Tůma – foto: Josef Macháček)

Příští program: 11. kolo (21. května – pořádá Spartak Příbram v hale Sedlčany)