HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry odehráli čtvrté kolo Středočeské ligy házené

Starší žáci Jiskry porazili v Sedlčanech všechny soupeře, nastříleli sto čtyři branky

V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů, hraje každý s každým

Příbram, Sedlčany – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 4. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Sedlčan (turnaj Spartaku Příbram) k utkání s Házenou Mělník, Libčicemi nad Vltavou a Spartakem Příbram. V letošním ročníku 2021/22 startuje 12 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Házená Mělník – Jiskra Zruč nad Sázavou 16:35 (9:20)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 2, Tlach 1/1, Lanc, Jindřich 14, Šťastný 2, Kopecký, Pešout 8, Forejt 5, Edr 1, Budínský 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 3/1, vyloučení: 5/1, branky ze sedmiček: 3/0, rozhodčí: Pecka Pavel – Božková Alžběta, diváků: 11.

Sokol Libčice nad Vltavou – Jiskra Zruč nad Sázavou 14:35 (13:13)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 8, Tlach 2, Lanc 6, Jindřich 8, Šťastný 2, Kopecký, Pešout 5, Forejt, Edr 2, Budínský 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Spartak Příbram – Jiskra Zruč nad Sázavou 19:34 (6:17)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Pajer 10, Tlach 2, Lanc 2/1, Jindřich 9, Šťastný, Kopecký, Pešout 8, Forejt, Edr 1, Budínský 2. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 2/3, branky ze sedmiček: 1/1,  rozhodčí: Pecka Pavel – Božková Alžběta, diváků: 12.