Starší žáci Jiskry jednou vyhráli, podruhé se body dělily

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v Poděbradech remizovali s béčkem Úval a porazili domácí Poděbrady

V dalším kole zajíždí starší žáci do Vršovic k utkání s AŠ Mladá Boleslav

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Poděbrady – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zajížděli ve 12. kole mistrovského ročníku středočeské ligy do Poděbrad, kde se utkali s celky: Házená Poděbrady a Sokol Úvaly B. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 18:18 (7:9), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 4, Dudák, Pustka, Sixta 6, Kováč 2, Pajer 4, Budínský, Dan Hoang, Zeman 2, Smejkal. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička, Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 1/3. Branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Podzimek Aleš – Hladík Petr.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Poděbrady 34:29 (20:15), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 5, Dudák 1, Pustka 1, Sixta 8, Kováč 3, Pajer 7, Budínský 6, Dan Hoang, Zeman 3, Smejkal. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Karel Růžička, Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 2/3. ČK: 0/1. Branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Podzimek Aleš – Hladík Petr.

Družstvo Hudlic hraje mimo soutěž, jejich výsledky se do tabulky nezapočítávají.