HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Starší žáci Jiskry jednou vyhráli, podruhé body nezískali

Starší žáci Jiskry prohráli v domácím prostředí s dosud neporaženou Kutnou Horou, poté vyhráli nad týmem z města automobilů

Starší žáci přezimují na pátém místě ze čtrnácti oddílů, osmé kolo soutěže odehrají až v jarní části – 18. března

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili v 7. kole mistrovského ročníku středočeské ligy celek Kutné Hory a Mladé Boleslavi. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 13:20 (8:11), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 1, Pajer 10, Budínský 1, Dudák 1, Sixta, P. Forejt, Zeman, Dan Hoang. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 3/1. Branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Dolejší st. Jiří – Zahálka Ondřej.

Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 29:20 (17:12), sestava a branky Jiskry: Bernard 1 – Edr 3, Pajer 13/1, Budínský 5, Dudák 2, Sixta 3, P. Forejt 1, Zeman 1/1, Dan Hoang. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/3, vyloučení: 2/1. Branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Zahálka Ondřej – Pustka Jindřich.

Tabulka střelců:

Jan Kostrec – Kutná Hora – 108, Petr Čížek – Poděbrady – 93, O. Škatula – Mladá Boleslav – 86, Jakub Ivaškovič – Hostivice – 84, Tobiáš Hrůzek – Příbram – 80, Lukáš Tříska – Úvaly B – 76, Marek Lněnička – Kolín – 65, Lukáš Pajer – Jiskra Zruč nad Sázavou – 71, Lukáš Budínský – Jiskra Zruč nad Sázavou – 68, Marek Lněnička – Kolín – 67, atd. (Josef Tůma – foto: Josef Tůma)

Příští program: 8. kolo (18. března 2023 ve Zruči nad Sázavou)

FOTOREPORTÁŽ NA RAJČETI ZDE: (kliknout na foto, poté prohlížet pomocí šipek nebo dát foto v levém horním rohu na celou stránku a spustit prezentaci)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)