Starší žáci Jiskry body nezískali, ale odehráli proti favoritům vyrovnaná střetnutí

Starší žáci Jiskry odehráli proti favoritům soutěže Hostivicím i Úvalům A vyrovnaná utkání

V dalším kole zajíždí starší žáci do Kolína k utkání s místním HC a Příbramí

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou hostili ve 2. kole mistrovského ročníku středočeské ligy celek Úvaly A a LIONS Hostivice. V letošním ročníku startuje 14 týmů (každý s každým). Hrací doba byla 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly A 22:25 (9:13), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 1, Pajer 5, Budínský 3, Dudák, Blažek 7/1, Honzárek, Lanc 2, Pustka 1, Surmay, Sixta 3, P. Forejt. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 1/1, vyloučení: 3/4. Branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Vinc David, Dolejší st. Jiří.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Lions Hostivice 31:39 (15:18), sestava a branky Jiskry: Bernard – Edr 1, Pajer 4, Budínský 3, Dudák, Zeman, Blažek 11/1, Honzárek 2, Lanc 7/1, Surmay, Sixta 3, P. Forejt. Trenér: Václav Starý. Vedoucí mužstva: Lukáš Kafka.