První kolo Středočeské ligy mladších žáků, osmdesát vstřelených gólů

Mladší žáci v domácím prostředí třikrát vyhráli, jednou prohráli. Tři střelci skórovali šestnáctkrát – Tlach, Edr a Sixta

Mladší žáci Jiskry zajíždí ve druhém čtyřkole do Kostelce nad Labem, utkají se s celky –  Sokol Kostelec nad Labem, HC Kolín, Házená Hudlice a Spartak Příbram

Zruč nad Sázavou – Mladší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou přivítali v 1. čtyřkole mistrovského ročníku středočeské ligy celky – Sokol Úvaly A, Sokol Úvaly B, Sokol Vršovice a Spartak Příbram. V letošním ročníku startuje 15 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 15 minut s 10 minutovou přestávkou. Všechna první utkání jednotlivých týmů se všemi soupeři se hrají na skóre, ostatní utkání se již hrají bez počítání skóre a výsledků.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly A 12:27 (4:15)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Budínský, Tlach 5, Kroutil, Honzárek, Smejkal, Kirňák 2, Edr 1, Pustka 2, Sixta 2. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/1, vyloučení: 0/1, branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Jiří Dolejší, Aleš Dolejší, diváků: 28.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 22:13 (8:4)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Budínský 2, Tlach 6, Kroutil, Honzárek, Pajer, Božík 2, Smejkal 1, Kirňák 2, Edr 3, Pustka 2, Sixta 4. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 0/0, branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Vinc David, Pustka Jindřich, diváků: 22.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 24:19 (13:11)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Budínský 1, Tlach 3, Kroutil, Honzárek, Pajer 2, Božík 3, Smejkal, Kirňák, Edr 7, Pustka, Sixta 8. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vršovice 22:16 (8:9)

Sestava a branky Jiskry: Bernard – Budínský 1, Tlach 2, Kroutil, Honzárek, Pajer 3, Božík 3, Smejkal, Kirňák 2, Edr 5, Pustka 4/1, Sixta 2. Trenér: Jan Svoboda. Vedoucí týmu: Lukáš Kafka.