Přípravný turnaj minižáků 6+1 ve Velkém Meziřičí

HÁZENÁ MINIŽÁCI – POZVÁNKA | V sobotu se představí hráči Jiskry na turnaji minižáků 6+1 ve Velkém Meziřičí

Rozpis přípravného přátelského turnaje minižactva 6+1 – POEX CUP 2023

Turnaj zahájí Jiskra proti HBC Strakonice

Místo: Sportovní hala Velké Meziříčí (ulice Sportovní 2068)

Pořadatel: Sokol Velké Meziřičí – oddíl házené

Termín: So 4. února 2023, od 9 hodin

Hrací doba: 1 x 12 minut (mezi utkáními 3 minutová přestávka), hrát se bude s míčem velikosti 0, možnost 1x time-out během utkání, vyloučení 1 minuta

Umístění: V případě rovnosti bodů ve skupinách dvou nebo více družstev rozhoduje o umístění:

1) vzájemný zápas

2) rozdíl skóre ze vzájemných zápasů

3) větší počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech

4) větší rozdíl branek ze všech utkání

5) větší počet vstřelených branek ze všech utkání

6) los

V případě nerozhodného výsledku v zápasech o umístění následují sedmimetrové hody. Na každé straně budou házet tři hráči a v případě nerozhodného výsledku pokračují v hodech ostatní hráči po jednom, ne však ti, co již házeli, systémem náhlá smrt.

Občerstvení: Po dobu turnaje je v hale otevřený bufet

Herní systém: Dvě skupiny po čtyřech účastnících. Dle umístění ve skupině hrají do kříže podle pořadí proti celku z druhé skupiny (viz rozpis). Následují utkání o celkové umístění (viz rozpis).

Pravidla: Hraje se podle platných pravidel ČSH

Ceny: Všechny celky obdrží věcné ceny, týmy na prvních třech místech poháry a medaile, bude oceněn nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.

Účastníci: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Velké Meziřičí černí, Velké Meziřičí červení, Sokol Chrudim, Sokol Hostěrádky-Rešov, Spartak Sezimovo Ústí, HK Ivančice, HBC Strakonice

Rozhodčí: delegování z KSH Vysočina

Kontakt: David Stoklasa, tel.: +420 608 308 044, email: david.stoklasa@hazenavm.cz

Časový program turnaje a házenkářů Jiskry: (číslo, čas, utkání, soupeři) – VIZ FOTO (Josef Tůma, Václav Starý – foto: Karel Růžička)

FOTOGALERIE: (pro otevření každý obrázek 2x kliknout)