HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Poslední letošní info z Megamini Liberec 2022

Poslední letošní info z Megamini Liberec 2022

Dopis s poděkováním za skvělý házenkářský turnaj – 28 týmů – Liberec

Vážení přátelé,

po uplynulém krásném víkendu si vám všechny dovolím oslovit přátelé, kamarádi.

Před pár týdny jsem Vám sliboval, že se můžete těšit na krásný turnaj ve městě pod Ještědem. V tu dobu jsem doufal, že to tak bude, že se vše podaří. Bude dobré počasí, dobrá nálada, dostatek jídla a pití a hlavně že děti i vy trenéři budete spokojení.

Dnes si troufám říct, že jsme vás v Liberci snad nezklamali a podle mnoha vašich reakcí věřím, že jste s námi prožili opravdu krásný, házenkářský, slunečný a hlavně pohodový víkend. Z našeho pohledu se jednalo o jeden z nejvíce povedených, možná i nejlepších ročníků turnaje. Přídomek jubilejní opravdu dostál své významnosti.

Díky všem organizátorům – zapisovatelům u stolků, klukům v kancelářích, maminkám ve stánku, kuchařek v kuchyni, rozhodčích, zdravotnicím, vstřícnému školníkovi Tomášovi a mnoha dalších jste se u nás snad měli dobře. A nesmím zapomenout na naše kluky hlasatele, ze kterých se v průběhu turnaje stali profi animátoři a i přes velmi horké počasí si se všemi účastníky vystřihli nejednu písničku a dokonce i tanečky.

Chtěl bych vám všem moc poděkovat, že jste velkou měrou přispěli k hladkému a pohodovému průběhu turnaje, byli jste přátelští a milí, v naprosté většině jste dodržovali pravidla fair-play a prostě jste pomohli udělat z tohoto turnaje fantastickou událost!

Budeme rádi za jakoukoli vaší zpětnou vazbu. Pokud se vám něco líbilo, řekněte to nám a dalším. Pokud se vám něco nelíbilo, řekněte to nám a my se to pokusíme napravit do příště.

Ještě jednou velké díky vám všem, trenérům, dětem a rodičům, užijte si prázdniny a za rok se budeme těšit na další ročník s vámi!

Mějte se krásně a házené zdar!

Za všechny liberecké organizátory Vás zdraví Matěj Ploch – 20. června 2022

Facebook Comments

Napsat komentář